NS12575T102MNV
MFR.Part #
NS12575T102MNV
JLCPCB Part #
C3224150
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.404Ω 1mH 530mA 720mA AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS