NS12575T101MN
MFR.Part #
NS12575T101MN
JLCPCB Part #
C2042184
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
100uH 132mΩ 2.01A 2.64A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS