NS12565T4R2NN
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NS12565T4R2NN
JLCPCB Part #
C2047573
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10.15A 15.12mΩ 4.2uH 5.91A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS