NS12565T2R0NNV
MFR.Part #
NS12565T2R0NNV
JLCPCB Part #
C7250108
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
13.91A 2uH 7.6A 9.6mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS