NS12565T2R0NN
MFR.Part #
NS12565T2R0NN
JLCPCB Part #
C7321729
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
13.91A 2uH 7.6A 9.6mΩ ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS