NS12565T220MN
MFR.Part #
NS12565T220MN
JLCPCB Part #
C2052101
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
22uH 3.91A 37.2mΩ 4.87A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS