NS12555T471MN
MFR.Part #
NS12555T471MN
JLCPCB Part #
C2043175
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
470uH 624mΩ 680mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS