NS12555T331MNV
MFR.Part #
NS12555T331MNV
JLCPCB Part #
C2051797
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
3.4MHz 330uH 492mΩ 820mA AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Inductors (SMD) ROHS