NS12555T221MNV
MFR.Part #
NS12555T221MNV
JLCPCB Part #
C2052160
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1A 220uH 324mΩ 4.4MHz AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Inductors (SMD) ROHS