NS12555T220MNV
MFR.Part #
NS12555T220MNV
JLCPCB Part #
C2051820
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
22uH 3.2A 35.64mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS