NS12555T102MN
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NS12555T102MN
JLCPCB Part #
C2046719
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.344Ω 1mH 470mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS