NS12555T101MN
MFR.Part #
NS12555T101MN
JLCPCB Part #
C1329415
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.53A 100uH 140.4mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS