NS10165T6R8NNV8
MFR.Part #
NS10165T6R8NNV8
JLCPCB Part #
C3221089
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
16.8mΩ 5.22A 6.8uH 6A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS