NS10165T2R2NNVV
MFR.Part #
NS10165T2R2NNVV
JLCPCB Part #
C3223997
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10.8A 2.2uH 7.32A 8.9mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS