NS10165T2R2NNA
MFR.Part #
NS10165T2R2NNA
JLCPCB Part #
C2043570
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10.8A 2.2uH 7.32A 8.4mΩ ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS