NS10165T1R5NNVV
MFR.Part #
NS10165T1R5NNVV
JLCPCB Part #
C3222197
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.5uH 13.6A 7.5mΩ 8.04A AEC-Q200 ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS