NS10155T4R7NNA
MFR.Part #
NS10155T4R7NNA
JLCPCB Part #
C2042594
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
13.2mΩ 4.7uH 6.01A 7.4A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS