NS10155T2R2NNVV
MFR.Part #
NS10155T2R2NNVV
JLCPCB Part #
C3223673
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10A 2.2uH 7.61A 8.7mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS