NS10155T220MNV8
MFR.Part #
NS10155T220MNV8
JLCPCB Part #
C3224633
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
2.8A 22uH 3.37A 51.6mΩ ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS