NS10155T100MNVV
MFR.Part #
NS10155T100MNVV
JLCPCB Part #
C3224439
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10uH 24mΩ 4.49A 4.4A AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS