NS10155T100MNV8
MFR.Part #
NS10155T100MNV8
JLCPCB Part #
C3221418
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10uH 24mΩ 4.49A 4.4A ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS