NS10155T100MNA
MFR.Part #
NS10155T100MNA
JLCPCB Part #
C525016
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10uH 20mΩ 4.49A 4.4A ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS