NS10145T471MNVV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NS10145T471MNVV
JLCPCB Part #
C3223500
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.236Ω 470uH 520mA 610mA AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS