NS10145T470MNA
MFR.Part #
NS10145T470MNA
JLCPCB Part #
C5702075
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.85A 1.8A 120mΩ 47uH ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS