NS10145T331MNVV
MFR.Part #
NS10145T331MNVV
JLCPCB Part #
C3223369
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
330uH 640mA 710mA 840mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS