NS10145T331MNV8
MFR.Part #
NS10145T331MNV8
JLCPCB Part #
C3221871
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
330uH 640mA 710mA 840mΩ ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS