NS10145T331MNA
MFR.Part #
NS10145T331MNA
JLCPCB Part #
C2042712
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
330uH 640mA 710mA 840mΩ ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS