NS10145T221MNV8
MFR.Part #
NS10145T221MNV8
JLCPCB Part #
C3221219
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
220uH 612mΩ 780mA 910mA ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS