NS10145T221MNA
MFR.Part #
NS10145T221MNA
JLCPCB Part #
C454526
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
220uH 485mΩ 780mA 910mA ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS