NS10145T220MNV8
MFR.Part #
NS10145T220MNV8
JLCPCB Part #
C3222387
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
2.3A 2.87A 22uH 68.4mΩ ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS