NS10145T220MNA
MFR.Part #
NS10145T220MNA
JLCPCB Part #
C1330344
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
2.55A 2.87A 22uH 62.4mΩ ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS