NS10145T152MNA
MFR.Part #
NS10145T152MNA
JLCPCB Part #
C1330057
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.5mH 270mA 360mA 4.44Ω ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS