NS10145T151MNVV
MFR.Part #
NS10145T151MNVV
JLCPCB Part #
C3222141
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.11A 150uH 420mΩ 860mA AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS