NS10145T151MNV8
MFR.Part #
NS10145T151MNV8
JLCPCB Part #
C3223652
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.11A 150uH 420mΩ 860mA ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS