NS10145T102MNV8
MFR.Part #
NS10145T102MNV8
JLCPCB Part #
C3221777
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1mH 3.1Ω 320mA 410mA ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS