NS10145T102MNA
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NS10145T102MNA
JLCPCB Part #
C2045050
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1mH 3.096Ω 320mA 410mA ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS