NS10145T100MNV8
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NS10145T100MNV8
JLCPCB Part #
C3222353
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10uH 3.1A 32.4mΩ 4.22A ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS