NRV3012T4R7MV
MFR.Part #
NRV3012T4R7MV
JLCPCB Part #
C6249018
Package
SMD,3x3mm
Description
1.04A 1.25A 190mΩ 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS