NRV3012T1R5NV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRV3012T1R5NV
JLCPCB Part #
C1331076
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 1.61A 2.1A 75mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS