NRV3012T1R5N
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRV3012T1R5N
JLCPCB Part #
C2044383
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 1.61A 2.1A 90mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS