NRV3012T1R0NV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRV3012T1R0NV
JLCPCB Part #
C2045358
Package
SMD,3x3mm
Description
1.97A 1uH 2.5A 65mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS