NRV2010T4R7MGFV
MFR.Part #
NRV2010T4R7MGFV
JLCPCB Part #
C2042283
Package
SMD,2x2mm
Description
320mΩ 4.7uH 760mA AEC-Q200 ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS