NRV2010T1R5MGFV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRV2010T1R5MGFV
JLCPCB Part #
C3222063
Package
SMD,2x2mm
Description
1.35A 1.5uH 100mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS