NRT6045T4R7MMRR
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRT6045T4R7MMRR
JLCPCB Part #
C3222779
Package
SMD,6x6mm
Description
2.6A 36mΩ 4.7uH 6A AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS