NRS8040T2R2NJGJ
MFR.Part #
NRS8040T2R2NJGJ
JLCPCB Part #
C223035
Package
SMD,8x8mm
Description
2.2uH 6.3A 8.1A 9mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS