NRS8040T2R0NJGJV
MFR.Part #
NRS8040T2R0NJGJV
JLCPCB Part #
C3224588
Package
SMD,8x8mm
Description
11.7mΩ 2uH 6.3A 8.1A AEC-Q200 ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS