NRS8040T220MJGJ
MFR.Part #
NRS8040T220MJGJ
JLCPCB Part #
C129262
Package
SMD,8x8mm
Description
2.2A 2.4A 22uH 85.8mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS