NRS8040T1R5NJGJ
MFR.Part #
NRS8040T1R5NJGJ
JLCPCB Part #
C223033
Package
SMD,8x8mm
Description
1.5uH 10A 7A 7mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS