NRS8040T1R0NJGJ
MFR.Part #
NRS8040T1R0NJGJ
JLCPCB Part #
C223031
Package
SMD,8x8mm
Description
13A 1uH 6mΩ 7.8A ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS