NRS8040T151MJGK
MFR.Part #
NRS8040T151MJGK
JLCPCB Part #
C223046
Package
SMD,8x8mm
Description
150uH 420mΩ 800mA 900mA ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS